Paylaş

Yapı Dekorasyonda Dekoratif Taş Kaplama

Yapı Dekorasyonda Dekoratif Taş Kaplama

Yapı Dekorasyonda Dekoratif Taş Kaplama

YAPI DEKORASYONDA DEKORATİF TAŞ KAPLAMA


Dekoratif taş kaplama duvarlarda dekoratif ve görsel amaçlı kullanılan doğal kaplama ürünleridir. Bu ürünler tamamen doğal taştan üretilmektedir. Bu ürünler genellikle iç mekanlarda bölgesel olarak kullanılırlar. Özellikleri bakımından farklı renk ve desenlerde olabilirler. Bu ürünler iç mekanlarınızda doğal ve sıcak bir hava oluştururlar. Ayrıca oldukça hafif, uygulaması ve temizliği çok pratiktir.

Dekoratif taş kaplama uygulamasında renk çeşitliliği oldukça fazladır. Fakat mekana kattığı doğallığı korumak adına çok renkli modeller tercih edilmez. Genellikle doğal taş rengini verecek olan kaplamalar tercih edilir.

Yaşam alanlarınızda ise TV ünitesi, dekorasyon amacıyla mekana farklılık katmak için tercih ettiğimiz yüzeylerde tercih edilebilir.

Doğal taş kaplamalar gerçek taştan yapılır. Bu taşlar taş ocağı ya da kaliteli bir ortamdan toplanarak kullanılır.

Sizin de standartlardan hoşlanmayan, doğallığı fakat bunun yanında da farklılığı seven bir yapınız varsa dekoratif taş kaplamalar tam da sizin için !

Taş panel, tuğla panel, beton panel, ahşap panel olarak dört kategoriye ayrılan dekoratif duvar panelleri ürünleri ile mekanlarınızda istediğiniz ambiyansı oluşturabilirsiniz.

Bu görünümü 3 kategoride inceleyebiliriz :

  1. Taş duvar kaplama
  2. Tuğla duvar kaplama
  3. Duvar kaplama panelleri

Dekoratif taş; çimento, pomza, kum ve değişik renk pigmentleriyle hazırlanan doğada bulunan taşların kalıpları çıkartılarak endüstriyel biçimde üretimi yapılan dekoratif bir yapı malzemesidir.

Dekoratif taş kaplamalar şömine ve bacalarda da mimari yapıyı bütünleyerek güzel bir görüntü elde etmenizi sağlar. 

  • /

Yorumlar

Yorum Ekle

WhatsApp ile iletişime geç