Asma Tavan ve Alçıpan
Binalara hem görsel güzellik hemde kullanışlı özellikler katan alçı sıva & alçıpan günümüzde sıkça kullanılmaktadır.

Günümüzde gelişen çeşitli uygulama teknikleri sayesinde hemen hemen her yapıya uygulanabilen alçı sıva & alçıpanların tercih edilme sebebleri oldukça fazladır. Alçıpanlar yapıların zariflik ve şıklığını ön plana çıkarma özelliği sayesinde günümüzde neredeyse kullanıcılar tarafından vazgeçilemez duruma gelmiş bulunmaktadır. 

Alçı sıvalar ise genellikle kullanışlılık ve bütçeye uygun olmasıyla ilişkili olarak tercih edilmektedir. İçinnde bulunan bol sıvı miktari sayesinde yangın geciktirme özelliğine sahiptirler aynı zamanda binaları rutubet gibi dış etmenlerden uzak tutmaktadır ve koruyucu özelliğe sahiptirler. Alçı sıvalar bazı durumlarda ısı yalıtımı amacıyla da kullanılabilmektedir. Uygulanma sırasında dikkat edilmesi gereken birçok unsura sahiptir ve bu unsurlar göz ardı edildiğinde söz ettiğimiz bütün özelliklerini kaybeden alçı sıvalar binaya sadece yük yapmakta veya yapılan alçı sıva kısa ömürlü olmaktadır. Firmamızın yaptığı alçı sıvalar hem uzun ömrülü hemde kaliteli olmaktadır.

Alçı sıva & alçıpan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Hızlı ve Bütçenize Uygun Çözümlerimize Ulaşmak İçin